
Қысқыш қысқыш тәрізді 3-3/16, пластикалық корпус, екі компонентті тұтқалар, күшейтілген серіппе, 82 мм
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 20788 пластмассадан жасалған, күшейтілген серіппесі және 2 бөліктен тұратын тұтқалары бар қысқыш тәрізді қысқыш қалыңдығы 1-3/16 дюймге немесе 82 мм-ге дейінгі заттарды қысуға арналған. Желімдеу немесе таңбалау сияқты бөлшектерді оңай бекіту үшін қолданылады. Қысқыш төсемдер топсаларға бекітілген, сондықтан олар заттарды әртүрлі бұрыштардан ұстай алады. Қысқыш үйде немесе шеберханада ағаш ұсталық жұмыстарын орындауға жарамды. Артықшылықтары Күшейтілген серіппе сенімді бекітуді қамтамасыз етеді. Соққыға төзімді пластиктен жасалған корпус жүктемелерге төзімді, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Ыңғайлы резеңкеленген тұтқалар жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.17 кг |
| Қысқыштың ені | 82 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 36 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 205 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 145 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Кене тәріздес қысқыштар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 208-Струбцины клещеобразные |
| Қысқыш | пружинный |
| Корпус материалы | Пластик |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996151953 |
- Бағасы: 1 328 ₸

