
Ағашқа арналған ұзартылған қауырсынды бұрғы, 38 х 300 мм, алтыбұрышты сапты Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 704038 диаметрі 38 мм, ұзындығы 300 мм болатын 6 қырлы шанағы бар ұзартылған ағаш бұрғы ұшы ұзартқыш сымды қажет етпей-ақ терең тесіктерді алуға мүмкіндік береді. Ол кез келген қаттылықтағы ағашпен жұмыс істеуге арналған. Артықшылықтары Бұрғы сенімді және ұзақ қызмет етуге арналған, себебі ол 45 болаттан жасалған, ал кесу жиектері 48-52 HRC қаттылығына дейін шыңдалған. Сапалы нәтижеге тегіс беті бар ұқыпты тесіктерді алуға мүмкіндік беретін кескіштердің арқасында қол жеткізіледі. Орталықтандырғыш ұшы алдын ала бұрғылауды қажет етпей-ақ жұмыстың дәлдігін қамтамасыз етеді. Алтыбұрышты саңылау бұрғының патронға бұрылуына жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Алтыбұрышты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 370 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 59 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.148 кг |
| Топ | Ағашқа арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 704-Форстнердің терілген, қауырсынды ағашқа арналған бұрғылары |
| Диаметрі | 38 мм |
| Біліктің диаметрі | 7 |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мин. қаптама | 30 жасырын |
| Жұмыс ұзындығы | 275 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996153421 |
- Бағасы: 1 814 ₸

