
Ағашқа арналған қауырсынды бұрғылар жинағы, 6-8-10-12-13-14-16-18-19-20-22-24-25 мм, 13 дана, Matrix ағаш корпусы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 70442 жинағы диаметрі 6-8-10-12-13-14-16-18-19-20-24-25 мм болатын 13 қауырсынды бұрғылардан тұрады және ағаш қораппен жабдықталған. Ағаш бойынша жұмыстарды жүзеге асыруға арналған. Оның көмегімен саңылауларды және соқыр тесіктерді алуға болады. Бұрғылар электрлік және механикалық бұрғылармен немесе бұрауыштармен пайдалануға арналған. Артықшылықтары Тозуға төзімділік және жоғары төзімділік — бұрғылардың нитрид-титан жабыны бар, ал кесу жиектері қажетті қаттылыққа дейін шыңдалған. Сапалы жұмыс — кескіштердің арқасында бұрғы тегіс беті бар тесіктерді қамтамасыз етеді. Орталықтандыру нүктесі — алдын ала бұрғылауды орындаудың қажеті жоқ. Алтыбұрышты шанақ — бұрғылар патронда айналмайды. Ағаш кейс — жинақты сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Алтыбұрышты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 42 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 188 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.81 кг |
| Топ | Ағашқа арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 704-Форстнердің терілген, қауырсынды ағашқа арналған бұрғылары |
| Пәндер саны | 13 |
| Максималды диаметрі | 25 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Минималды диаметр | 6 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | ағаш қап |
| Штрих-код | 4044996153445 |
- Бағасы: 7 235 ₸

