
Ағашқа арналған бұрғылар жинағы, 4-5-6-8-10 мм, 5 дана, Сибртех цилиндрлік шанағы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech 702205 ағаш бұрғыларының жинағы диаметрі 4-5-6-8-10 мм болатын 5 кескіш құралдан тұрады, цилиндрлік сапты, ағаштағы тесіктерді жасауға арналған. Олардың бұрғылауды жеңілдететін және бұрғылардың белгіленген осьтен ауытқуына жол бермейтін орталықтандыру нүктелері бар. Жинақ ағаш шеберханасында пайдалы болады, жиһазды құрастыру кезінде, сондай-ақ үйде немесе елде пайдалы болады.Артықшылықтары Жиынтыққа кіретін бұрғылар 45 аспаптық болаттан жасалған, сондықтан динамикалық жүктемелерге төзімді.Жұмыс бөліктері шыңдалған, ал кесу жиектерінің қаттылығы 40 HRC, бұл бұрғылардың тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді.Спиральды ойықтардың арқасында жоңқалар тесіктен дер кезінде шығарылады, бұл бұрғылаудың тесікке кептеліп қалуына жол бермейді.Біліктер цилиндр тәрізді және стандартты бұрғылау патронымен үйлесімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 12 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.065 кг |
| Топ | Ағашқа арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 702-Цилиндрлік сапты ағашқа арналған бұрғылар |
| Пәндер саны | 5 |
| Максималды диаметрі | 10 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мин. қаптама | 40 жасырын |
| Минималды диаметр | 4 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | ПВХ чехол |
| Штрих-код | 4044996152875 |
- Бағасы: 503 ₸

