
Пышақ, 170 мм, резеңкеленген ABS корпусы, 18 мм ұзартылатын сегменттік қалақ (СК-5), металл бағыттаушы, 5
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 170 мм Gross 78893 пышағы, резеңкеленген ABS корпусы бар, ені 18 мм СК-5 болаттан жасалған ұзартылатын сегменттелген жүзі және 5 қалақшасы бар металл бағыттаушы, жөндеу-монтаждау жұмыстары кезінде кәсіби пайдалануға арналған. Тұрмыстық міндеттерді шешу үшін де пайдалы. Пышақ қағазды, картонды, былғарыны оңай кеседі, линолеумды немесе тұсқағазды кесуге көмектеседі. Металл бағыттағыштың арқасында құрал айтарлықтай күшпен жұмыс істегенде де сынбайды.Артықшылықтарытозуға төзімділік — қалыңдығы 0,6 мм жоғары сапалы жапондық СК-5 болаттан жасалған пышақ кесу қабілетін ұзақ уақыт сақтайды.Төзімділік — корпус соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған, сондықтан құрал механикалық кернеулерге төзімді.Жоғары жұмыс ресурсы — сегмент күңгірттенген кезде оны үзу жеткілікті, содан кейін жұмысты жалғастыруға болады.Ақылды дизайн — ойық бас бармақ тірегінің арқасында пышақ оңай сырғып, сырғып кетеді.Эргономика — корпустағы саусақтардың астындағы резеңке кірістірулер ыңғайлы ұстауды қамтамасыз етеді және құралдың қолыңыздан сырғып кетуіне жол бермейді.Жинақтағы шығын материалдары — пышақпен бірге 5 қосалқы пышақ бар, олар ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| жүздің ұзындығы | 109 мм |
| жүздің ені | 18 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 225 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.197 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Корпус материалы | пластик+резеңке |
| Пышақ материалы | SK5 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Пышақтың пішіні | тікелей |
| Штрих-код | 4044996150185 |
- Бағасы: 4 763 ₸

