
Пышақ, 145 мм, ABS пластик корпусы, 9 мм ұзартылатын сегменттік қалақ (СК-5), жалпы металл бағыттаушы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 145 мм Gross 78895 пышағы, ABS пластиктен жасалған, ені 9 мм ұзартылатын сегменттелген жүзі СК-5 болаттан жасалған, металл бағыттағышы бар, картон, былғары және басқа да жұмсақ материалдарды кесуге арналған. Металл бағыттаушы құралдың беріктігін арттырады, бұл айтарлықтай күшпен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Пышақ жөндеу және әрлеу жұмыстары кезінде пайдалы болады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады.Артықшылықтары Қалыңдығы 0,4 мм қалақ жоғары сапалы жапондық СК-5 болаттан жасалған, сондықтан ол ұзақ уақыт бойы күңгірттенбейді.Соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған жеңіл корпус механикалық кернеулерге төзімді, яғни пышақ ұзаққа созылады және сынбайды.Құралдың жұмыс істеу мерзімі жоғары — егер пышақ күңгірттенсе, тозған сегментті үзу жеткілікті, сонда пышақ қайтадан пайдалануға дайын болады.Пышақ қыстырғышпен жабдықталған, оның көмегімен оны белдікке немесе қалтаға бекітуге болады.Клип бір мезгілде жүздің сегментін қауіпсіз үзуге арналған құрылғы болып табылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| жүздің ұзындығы | 85 мм |
| жүздің ені | 9 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.039 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Корпус материалы | Пластик |
| Пышақ материалы | SK5 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Пышақтың пішіні | тікелей |
| Штрих-код | 4044996150239 |
- Бағасы: 1 406 ₸

