
Пышақ, 195 мм, металл корпус, 25 мм ұзартылатын сегменттік пышақ (СК-5), металл бағыттаушы,
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гросс 78896 СК-5 болаттан жасалған пышақ, ұзындығы 195 мм, металл корпуста, ені 25 мм ұзартылатын сегменттік жүзі, металл бағыттаушы және белдік қыстырғышы бар, линолеум, картон, былғары, тұсқағаз және басқа материалдарды кесуге арналған кәсіби құрал. Жөндеу және әрлеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдаланылады, шаруашылықта пайдалы болады.Артықшылықтарықатты және қатты жапондық СК-5 болаттан жасалған қалыңдығы 0,7 мм қалақ кесу қабілетін ұзақ уақыт сақтайды.Металл корпус құралдың беріктігін арттырады, сондықтан пышақ ұзақ уақыт қызмет етеді.Кенеп сегменттерден тұрады — құралдың жұмысын қалпына келтіру үшін күңгірттенгенін үзу жеткілікті.Металл қыстырғыш пышақты белдікке немесе қалтаға бекітуге мүмкіндік береді, сондықтан құралды тасымалдау оңай.Қыстырғыштағы саңылау пышақтың сегменттерін үзуге қызмет етеді, бұл жұмысқа ыңғайлы және қауіпсіз дайындықты қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| жүздің ұзындығы | 125 мм |
| жүздің ені | 25 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.226 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Корпус материалы | металл+пластик |
| Пышақ материалы | SK5 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Пышақтың пішіні | тікелей |
| Штрих-код | 4044996150215 |
- Бағасы: 6 709 ₸

