
Пышақ, 130 мм, металл корпус, 9 мм ұзартылатын сегменттік қалақ (СК-5), металл бағыттаушы, қыстырғыш
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гросс 78898 СК-5 болаттан жасалған пышақ, ұзындығы 130 мм, металл корпуста, ені 9 мм ұзартылатын сегменттік жүзі, металл бағыттаушы және белдік қыстырғышы бар, қағазды, картонды, былғарыны, тұсқағазды және басқа материалдарды кесуге арналған кәсіби құрал. Жөндеу және әрлеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдаланылады, шаруашылықта пайдалы болады.Артықшылықтарықатты және қатты жапондық СК-5 болаттан жасалған қалыңдығы 0,4 мм қалақ кесу қабілетін ұзақ уақыт сақтайды.Металл корпус құралдың беріктігін арттырады, сондықтан пышақ ұзақ уақыт қызмет етеді.Кенеп сегменттерден тұрады — құралдың жұмысын қалпына келтіру үшін күңгірттенгенін үзу жеткілікті.Металл қыстырғыш пышақты белдікке немесе қалтаға бекітуге мүмкіндік береді, сондықтан құралды тасымалдау оңай.Қыстырғыштағы саңылау пышақтың сегменттерін үзуге қызмет етеді, бұл жұмысқа ыңғайлы және қауіпсіз дайындықты қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| жүздің ұзындығы | 85 мм |
| жүздің ені | 9 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 175 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.072 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Корпус материалы | металл+пластик |
| Пышақ материалы | SK5 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қатырма қағаз картасы |
| Пышақтың пішіні | тікелей |
| Штрих-код | 4044996150222 |
- Бағасы: 1 927 ₸

