
Пышақ, 130 мм, алюминий корпус, 18 мм тартылатын трапеция жүзі (СК-5), белдік қыстырғыш, 4 пышақ
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гросс 78899 СК-5 болаттан жасалған пышақ, ұзындығы 130 мм, алюминий корпусы, ені 18 мм тартылатын трапеция тәрізді жүзі, белдік қыстырғышы және 4 жүзі бар, картон, линолеум, тұсқағаз, былғары және басқа да жұмсақ материалдарды кесуге арналған кәсіби құрал. Алюминий корпусының арқасында ол жоғары беріктік пен коррозияға төзімділікпен ерекшеленеді және ұзақ мерзімді және жиі қолдануға төтеп бере алады. Пышақ жөндеу және әрлеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады, тұрмыстық қажеттіліктерге де жарамды.Артықшылықтарытозуға төзімділік — қалыңдығы 0,6 мм пышақ кесу қабілетін ұзақ уақыт сақтайды, өйткені. беріктігі жоғары жапондық СК-5 болаттан жасалған.Жоғары ресурс — кенепке айқындықты қайтару үшін оны 180 градусқа бұру жеткілікті.Кенепті оңай алу — жылдам ауыстыру түймесі құралды бірнеше секунд ішінде жұмысқа дайындауға мүмкіндік береді.Ойластырылған конструкция — ауыстырмалы жүздер оларды сақтауға арналған бөліктің арқасында әрқашан қолда болады.Қосалқы пышақтар — 4 ауыстырылатын пышақ кіреді, сондықтан оларды бөлек сатып алудың қажеті жоқ.Ыңғайлы тасымалдау — пышақты белдікке арнайы қыстырғыштың көмегімен бекітуге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| жүздің ұзындығы | 61 мм |
| жүздің ені | 19 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 215 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 135 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.203 кг |
| Топ | Пышақтар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 789-Шаруашылық пышақтары |
| Корпус материалы | Металл |
| Пышақ материалы | SK5 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Пышақтың пішіні | трапеция |
| Штрих-код | 4044996150192 |
- Бағасы: 7 067 ₸

