
Манжеті бар латексті шаруашылық қолғаптар, M, Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Elfe 67890 манжеттері бар тұрмыстық латекс қолғаптары, өлшемі M, суға, тұрмыстық химияға төзімді, қол терісін микробтар мен бактериялардан қорғай алады. Өнімдер тыңайтқыштармен бау-бақша жұмыстарын жүргізу, үй-жайларды тазалағыш заттармен тазалау және т.б. Манжеттер білектерді де қорғай алады. Артықшылықтары Беріктік пен беріктік — қолғаптар созылатын латекстен жасалған және бірнеше рет қолдануға арналған. Текстураланған алақан бөлігі — заттар қолдарда сырғып кетпейді. Жұмысқа ыңғайлы — бұйымдар қозғалысты шектемей, қолдарыңызға тығыз орналасады Ішіндегі мақта шаңы — қолғаптарды кию оңай және аллергиялық реакцияларды тудырмайды. Расталған сапа — бұйымдар КО ТР 019/2011 талаптарына сәйкес келеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 70 г |
| Қаптамадағы жұптардың саны | 1 |
| Материал | Латекс |
| Түсі | Қызғылт |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 375 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 15.03.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АВ29.B.52573 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АВ29.Б.52573.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | ELFE |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 677-Жұмыс, шаруашылық, латексті қолғаптар |
| Ұзындығы | 420 мм |
| Негіз материалы | латекс |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Ерекшеліктері | хлопковое напыление, текстурированная ладонь, высокие манжеты |
| Өлшем | M 7.5 |
| Бренд елі | Германия |
| Манжеттің түрі | полиамид, ПВХ бүрку |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық пакет |
| Ені | 100 мм |
| Штрих-код | 4044996144016 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

