
Латексті шаруашылық қолғаптары, XL, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тұрмыстық латекс қолғаптары Сибртех 67879, өлшемі XL, қол терісінің тазалағыш заттармен, кірмен және сумен жанасуына жол бермейді. Олармен үй-жайларды ылғалды тазалауға, әртүрлі беттерді тазалауға, теріге зақым келтіру қаупінсіз тыңайтқыштармен жұмыс істеуге болады. Қолғаптар қозғалысты шектемейді, тактильділікті сақтайды және қолдарға тығыз орналасады, соның арқасында олармен жұмыс істеу ыңғайлы. Артықшылықтары Латекс қолғаптарға беріктік пен серпімділік береді, бұл оларды бірнеше рет қолдануға мүмкіндік береді. Текстураланған алақан бөлігі сырғып кету қаупінсіз заттарды қауіпсіз ұстауға мүмкіндік береді. Қолғаптар КО ТР 019/2011 талаптарына сәйкес жасалған, сондықтан олар жоғары сапамен сипатталады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 36 г |
| Қаптамадағы жұптардың саны | 1 |
| Материал | Латекс |
| Түсі | Сары |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 355 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 15.03.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АВ29.B.52573 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АВ29.Б.52573.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 677-Жұмыс, шаруашылық, латексті қолғаптар |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Негіз материалы | латекс |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Ерекшеліктері | текстураланған алақан |
| Өлшем | XL 8.5 |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық пакет |
| Ені | 115 мм |
| Штрих-код | 4044996146317 |
- Бағасы: 226 ₸

