
Латексті шаруашылық қолғаптары, S, Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тұрмыстық латекс қолғаптары Elfe 67881, өлшемі S, қол терісінің тазалағыш заттармен, кірмен және сумен жанасуына жол бермейді. Олармен үй-жайларды ылғалды тазалауға, әртүрлі беттерді тазалауға, теріге зақым келтіру қаупінсіз тыңайтқыштармен жұмыс істеуге болады. Қолғаптар қозғалысты шектемейді, тактильділікті сақтайды және қолдарға тығыз орналасады, соның арқасында олармен жұмыс істеу ыңғайлы. Артықшылықтары Латекс қолғаптарға беріктік пен серпімділік береді, бұл оларды бірнеше рет қолдануға мүмкіндік береді. Текстураланған алақан бөлігі сырғып кету қаупінсіз заттарды қауіпсіз ұстауға мүмкіндік береді. Қолғаптар КО ТР 019/2011 талаптарына сәйкес жасалған, сондықтан олар жоғары сапамен сипатталады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 35 г |
| Қаптамадағы жұптардың саны | 1 |
| Материал | Латекс |
| Түсі | Қызғылт |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 355 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 15.03.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АВ29.B.52573 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АВ29.Б.52573.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | ELFE |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 677-Жұмыс, шаруашылық, латексті қолғаптар |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Негіз материалы | латекс |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Ерекшеліктері | текстураланған алақан |
| Өлшем | S 7 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық пакет |
| Ені | 95 мм |
| Штрих-код | 4044996143927 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

