
Мақтамен бүркілген латексті шаруашылық қолғаптары, S, Elfe
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мақта жабыны бар тұрмыстық латекс қолғаптары Elfe 67885, өлшемі S, егін жинауда, бақшада тыңайтқыштармен жұмыс істеуде және т.б. кеңінен қолданылады. Олар қозғалысты шектемей, қолдарға тығыз орналасады, бұл жұмыстың ыңғайлылығын арттырады. Артықшылықтары Латекс қолғаптары химиялық заттарға төзімді, серпімді және берік, бұл оларды бірнеше рет қолдануға мүмкіндік береді. Текстураланған алақан бөлігі сырғып кету қаупінсіз заттарды сенімді ұстауды қамтамасыз етеді. Мақтамен тозаңдату қол терісін аллергиялық реакциялардан қорғайды, сонымен қатар қолғап киюді жеңілдетеді. Қолғаптар КО ТР 019/2011 талаптарына сәйкес келеді, бұл олардың сапасын растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elfe |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 47 г |
| Қаптамадағы жұптардың саны | 1 |
| Материал | Латекс |
| Түсі | Көгілдір |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 7 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 355 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 15.03.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АВ29.B.52573 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АВ29.Б.52573.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | ELFE |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 677-Жұмыс, шаруашылық, латексті қолғаптар |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Негіз материалы | латекс |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Ерекшеліктері | двойное хлопковое напыление, текстурированная ладонь |
| Өлшем | S 7 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық пакет |
| Ені | 95 мм |
| Штрих-код | 4044996143965 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

