
Трикотаж қолғаптар, акрил, ПВХ гель, "Протектор", көк, оверлок Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Акрилден тігілген, оверлокпен өңделген, ПВХ-гельден жасалған "Протектор" жабыны бар, көк түсті Сибртех 68665 трикотаж қолғаптары төмен температура жағдайларында және суық беттермен жанасқанда жұмыстарды жүргізу үшін пайдаланылады. Екі қалың қолғаптан тігілген, сондықтан суықтан сенімді қорғайды. Қол терісін сызаттардан, қажалудан, мозолейден қорғайды. Ауыр құрылыс, монтаждау, такелаждық және механикалық құрастыру жұмыстарын орындау кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Жоғары көлемді акрил қолғаптарының жылуды үнемдейтін тамаша қасиеттері бар, сондықтан қолдарыңыз оларда қатып қалмайды. Қос көлемді манжеттер білектерді жарақаттан және суықтан сенімді қорғайды. Манжеттердің шеттері оверлокпен өңделеді, бұл қолғаптардың қызмет ету мерзімін ұзартады. ПВХ гельді жабыны қолғаптардың жұмыс беттеріне мықтап жабысуын қамтамасыз етеді, сондықтан құралдар мен бөлшектер қолыңыздан сырғып кетпейді. Қолғаптарды ашық отпен және ыстық металмен жұмыс істеуге мүмкіндік беретін Sibrtech құрылыс қолғаптары мен сөмкелеріне кірістіру ретінде пайдалануға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Материал | ПВХ |
| Өлшемі | 08 |
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 18 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.11.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-RU.АВ29.В.50023 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.АВ29.В.50023.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 54 кг |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 686 - Қысқы қолғаптар мен биялайлар |
| Ұзындығы | 240 мм |
| Тоқу сыныбы | 10 |
| Жіптердің саны | 4 |
| Негіз материалы | Акрил |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жағу түрі | поливинилхлорид |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Ені | 110 мм |
| Штрих-код | 4606800063779 |
- Бағасы: 257 ₸

