
Трикотаж қолғаптар, акрил, қара, қос манжет Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 68671 трикотаж қолғаптары қара түсті, акрилден жасалған, қос манжетті, төмен температура жағдайында құрылыс-монтаждау жұмыстарын жүргізу кезінде қолданылады. Жоғары көлемді 10 класты тоқылған акрил иірілген жіптен жасалған, сондықтан олар жоғары тығыздыққа ие және суықтан, сызаттардан және қажалудан сенімді қорғайды. Артықшылықтары Акрил қолғаптары өте серпімді, сондықтан қозғалысты шектемей, щеткаларды киюге және тығыз орналастыруға оңай. Ұзартылған екі қабатты манжеттер суықтың енуіне жол бермей, білектеріңізді жауып тұрады. Қолғаптарды құрылыс қолғаптарымен және Сибртех крагтарымен пайдалануға болады, сондықтан олар дәнекерлеу жұмыстарын жүргізуге жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 55 г |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 18 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 305 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.11.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-RU.АВ29.В.50023 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.АВ29.В.50023.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 686 - Қысқы қолғаптар мен биялайлар |
| Ұзындығы | 255 мм |
| Тоқу сыныбы | 10 |
| Жіптердің саны | 4 |
| Материал | Акрил |
| Негіз материалы | Акрил |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Өлшем | 09 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Ені | 115 мм |
| Штрих-код | 4606800063793 |
- Бағасы: 291 ₸

