
Трикотаж қолғаптар, акрил, сұр мулине, қос манжета Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 68674 трикотаж қолғаптары акрилден жасалған, қос манжетті сұр жіп түсті, төмен температура жағдайында құрылыс-монтаждау жұмыстарында қолданылады. Жоғары көлемді 10 класты тоқылған акрил иірілген жіптен жасалған, сондықтан олар жоғары тығыздыққа ие және суықтан, сызаттардан және қажалудан сенімді қорғайды. Артықшылықтары Акрил қолғаптары өте серпімді, сондықтан қозғалысты шектемей, щеткаларды киюге және тығыз орналастыруға оңай. Ұзартылған екі қабатты манжеттер суықтың енуіне жол бермей, білектеріңізді жауып тұрады. Қолғаптарды құрылыс қолғаптарымен және Сибртех крагтарымен пайдалануға болады, сондықтан олар дәнекерлеу жұмыстарын жүргізуге жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өлшемі | 09 |
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 18 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 305 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.11.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-RU.АВ29.В.50023 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.АВ29.В.50023.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 55 кг |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 686 - Қысқы қолғаптар мен биялайлар |
| Ұзындығы | 255 мм |
| Тоқу сыныбы | 10 |
| Жіптердің саны | 4 |
| Материал | Акрил |
| Негіз материалы | Акрил |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Ені | 115 мм |
| Штрих-код | 4606800063823 |
- Бағасы: 252 ₸

