
Трикотаж қолғаптар, акрил, қос, қара, қос манжет Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 68681 қара түсті қос манжетті қос трикотажды акрил қолғаптары қол қауіпсіздігінің жоғары дәрежесін қамтамасыз етеді. Тығыз тоқылған және қос манжеттердің арқасында қолдар сызаттардан, қажалулардан, кірден сенімді қорғалған. Қолғаптар құрылыс және жөндеу жұмыстарын жүргізу барысында пайдалану үшін оңтайлы. Артықшылықтары Қолғаптар тозуға төзімді жоғары көлемді акрилден жасалған, сондықтан олар сенімділік пен беріктікпен ерекшеленеді. Созылған қолғаптар пішінін ұзақ уақыт сақтайды және қайта-қайта пайдаланғанның өзінде созылмайды. Әмбебаптығына байланысты қолғаптарды Сибртех құрылыс крагтары мен қолғаптарына төсем ретінде пайдалануға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Материал | Акрил |
| Штрих-код | 4606800063854 |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 3 топ | 686 - Қысқы қолғаптар мен биялайлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Ұзындығы | 270 мм |
| Салмақ | 72 кг |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| _баптамадағы биіктік | 18 мм |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Ені | 115 мм |
| Өлшем | 11" |
| Тоқу сыныбы | 7, 10 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-RU.АВ29.В.50023 |
| Негіз материалы | Акрил |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.АВ29.В.50023.pdf |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.11.2022 |
| Жіптердің саны | 8 |
- Бағасы: 772 ₸

