
Трикотаж қолғаптар, ПВХ шахмат гелі, оверлок Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 67779 "Шахматты құю" ПВХ-гель үлгісіндегі оверлокпен өңделген трикотаж қолғаптары қолды жарақаттанудан және ластанудан қорғауға арналған. 10-сыныпты жұқа тоқыма мата дәл жұмыстарды орындау үшін қажетті саусақтардың сезімталдығын сақтайды. ПВХ гельді жабыны құралдар мен әртүрлі бөлшектердің сырғып кетуіне жол бермейді. Қолғаптар құрылыс, монтаждау, механикалық құрастыру, автослесарлық жұмыстарды жүргізу кезінде пайдаланылады, сондай-ақ тұрмыста пайдалы болады. Артықшылықтары Жұмыс кезінде жайлылық — табиғи мақта негізі жақсы ауа алмасуды қамтамасыз етеді, сондықтан қолдар терлемейді. Беріктік пен серпімділік — иірілген жіпке жыртылуға төзімді полиэфирлі жіп қосылады. Төзімділік — ПВХ-гельден жасалған жабын бұйымдарды тозудан қорғайды, ал манжеттердің шеттері оверлокпен өңделеді, бұл олардың тозуға төзімділігін арттырады. Қозғалыс еркіндігі — қолғаптар қолға ыңғайлы орналасады. Қолға мықтап бекіту — серпімді манжеттер қолғаптың сырғып кетуіне жол бермей, білекке мықтап сәйкес келеді. Қауіпсіздік — қолғаптардың материалы аллергия тудырмайды және денсаулыққа зиянсыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Материал | ПВХ |
| Өлшемі | 08 |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.11.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-RU.АВ29.В.50023 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.АВ29.В.50023.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 54 кг |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6822-Перчатки "Русский инструмент" 10 класс |
| Ұзындығы | 240 мм |
| Тоқу сыныбы | 10 |
| Жіптердің саны | 6 |
| Негіз материалы | смесовая пряжа |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жағу түрі | поливинилхлорид |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Ені | 105 мм |
| Штрих-код | 4606800063915 |
- Бағасы: 163 ₸

