
Трикотаж қолғаптар, акрил, қара, оверлок Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 68651 трикотаж қолғаптары қара түсті, акрилден жасалған, оверлокпен өңделген, құрылыс-монтаждау жұмыстары кезінде қолданылады. Олар қолды суықтан, сондай-ақ жарақаттанудан және ластанудан сенімді қорғайды. Өзінің созылғыштығының арқасында қолғаптар оңай киіледі және жұмыс кезінде саусақтардың қозғалысын шектемейді. Артықшылықтары Қолғаптар тығыз тоқылған акрил талшықтарынан жасалған, бұл бұйымдарға беріктік береді және олардың тозуға төзімділігін арттырады. Манжеттердің шеттерін оверлокпен өңдеу оларды нығайтады және бұйымдардың қызмет ету мерзімін ұзартады. Сибртех құрылыс қолғаптарымен және ілгектерімен пайдалану мүмкіндігі қолғаптардың қолдану аясын кеңейтеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өлшемі | 08 |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 18 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 290 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.11.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-RU.АВ29.В.50023 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.АВ29.В.50023.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 42 кг |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 686 - Қысқы қолғаптар мен биялайлар |
| Ұзындығы | 240 мм |
| Тоқу сыныбы | 10 |
| Жіптердің саны | 4 |
| Материал | Акрил |
| Негіз материалы | Акрил |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Ені | 110 мм |
| Штрих-код | 4606800063670 |
- Бағасы: 389 ₸

