
Үш қырлы файл 200 мм, екі компонентті Барс тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 200 мм, екі компонентті тұтқасы бар Барс 15842 үшбұрышты файлы металл бөлшектерді әрлеу үшін қолданылады. Профиль пішініне байланысты үшбұрышты беттер мен бұрыштарды өңдеуге жарамды. №2 көлденең ойықтың арқасында жоғары сапалы аралауға қол жеткізуге болады. Файл слесарлық жұмыстарды орындау кезінде пайдалы болады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады. Артықшылықтары Құралдың тозуға төзімділігі жоғары, себебі ол жоғары көміртекті U13A аспаптық болаттан жасалған. Ойықтардың тістері кесу қабілетін ұзақ уақыт сақтайды, өйткені жұмыс бөлігінің қаттылығы 58-62 HRC құрайды. Файлмен жұмыс істеу ыңғайлы, себебі оның эргономикалық екі компонентті тұтқасында бедерлі кірістірулер бар және алақаннан сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 200 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 370 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.213 кг |
| Топ | Напильники,Рашпили,Надфили,Циклевки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 158-Наборы напильников,Рашпилей,Надфилей |
| Ұзындығы | 315 мм |
| Тұтқаның материалы | ӨН |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | үш қырлы |
| Штрих-код | 4044996123189 |
- Бағасы: 1 388 ₸

