
Шаршы файл 200 мм, Барыстың екі компонентті тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барс 15844 шаршы файлы, ұзындығы 200 мм, екі компонентті тұтқасы бар, металл бөлшектерді толтыруға арналған слесарлық құрал. Тиісті қиманың және тік бұрыштардың тесіктерін өңдеуге жарамды. №2 көлденең ойық сапалы әрлеуді қамтамасыз етеді. Файл кәсіби салада және үй жағдайында қолданылады. Артықшылықтары Төзімділік — құрал тозуға төзімділігі жоғары U13A жоғары көміртекті аспаптық болаттан жасалған. Жоғары ресурс — жұмыс бөлігінің қаттылығы 58-62 HRC және кесу қабілетін ұзақ уақыт сақтайды. Ыңғайлы жұмыс — бедерлі ендірмелері бар эргономикалық екі компонентті тұтқа қолға ыңғайлы орналасады және алақаннан сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 200 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 375 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.175 кг |
| Топ | Напильники,Рашпили,Надфили,Циклевки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 158-Наборы напильников,Рашпилей,Надфилей |
| Ұзындығы | 315 мм |
| Тұтқаның материалы | ӨН |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | шаршы |
| Штрих-код | 4044996123196 |
- Бағасы: 1 457 ₸

