
Дөңгелек файл 150 х 5 мм, карбидпен қапталған Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 16506 карбидпен қапталған дөңгелек файл, 150 x 5 мм, қаттылығы жоғары материалдардан — металдан немесе керамикадан жасалған бұйымдарды тазалауға және өңдеуге арналған. Дөңгеленген ойықтар мен тесіктерді толтыруға арналған оңтайлы құрал. Бұл слесарлық шеберханада, жөндеу кезінде пайдалы болады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады. Артықшылықтары Файл шыңдалған болаттан жасалған, сондықтан ол беріктік пен беріктікпен сипатталады. Абразив - бұл құралдың жоғары тиімділігін және пайдалану мерзімін арттыруды қамтамасыз ететін карбидті бүрку. Пластикалық тұтқа жұмсақ эластомермен қапталған, сондықтан ол алақаннан сырғып кетпейді. Тұтқада ілу үшін саңылау бар, сондықтан файлды сақтау оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 150 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 355 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.11 кг |
| Топ | Гипсокартон, пластик, ағашпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 879-Обдирочный инструмент |
| Диаметрі | 6.8 мм |
| Ұзындығы | 235 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Тұтқаның материалы | Пластмасса |
| Тұтқа | пластмасса |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | Дөңгелек |
| Штрих-код | 4044996027852 |
- Бағасы: 1 363 ₸

