
Өздігінен күңгірттенетін дәнекерлеуші маскасы, пластик, күңгірттену дәрежесін реттеу Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Материал пластик. Күңгірттену дәрежесін реттеу. Датчиктердің сезімталдығын бірқалыпты реттеу. Защита MIG, MAG/CO2, SMAW, TIG, PLASMA arc welDing/cutting. Жарық сүзгісінің орнату өлшемдері 110 x 90 x 9 мм. Қарау терезесінің өлшемі 98 x 43 мм. Ультракүлгін сәулелердің ену деңгейі 16 Din. Инфрақызыл сәулелердің ену деңгейі 16 Din. Күңгірттену дәрежесі 9-13 Din. Күңгірттеу кідірісі 0,2-1 сек. Датчиктердің сезімталдығын реттеу бірқалыпты. Автоматты жауап беру уақыты 1/25000 сек. Салмағы 520 г.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 1.083 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 230 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 340 мм |
| _пакеттегі ені | 240 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Күңгірттеу уақыты | 1/25000 с |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 897-Очки и маски сварщика |
| Материал | Пластик |
| Жұмыс температурасы | от -5°С до +55 град |
| Экран өлшемі | 98х43 мм |
| Ашық күйдегі күңгірттену дәрежесі | DIN4 |
| Қараңғы күйдегі күңгірттену дәрежесі | DIN9-13, бірқалыпты реттеу |
| Тағам түрі | солнечная батарея, встроенный несъёмный аккумулятор |
| Жарық сүзгісінің түрі | хамелеон |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996064727 |
- Бағасы: 15 848 ₸

