
Ұштары бар биттер 6 мм, 45 мм, 2 дана. Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұштары бар биттер Matrix 6х45 мм арт. 11566 бұрауышпен жұмыс істеуге арналған. Саптамалар сыртқы алтыбұрышты шатырлы бұрандаларды, болттар мен бұрандаларды монтаждау және бөлшектеу кезінде қолданылады. Олар соңғы розеткаларды толығымен ауыстыра алады, әсіресе жақын жерде ысырма болмаса. Ұзартылған ұзындығы 45 мм жету қиын жерлерде жұмыс істеуді жеңілдетеді. Артықшылықтары Жоғары сапалы болат CrV биттері коррозияға төзімді, беріктік пен қаттылыққа ие. Магнитті ұстағыш бұранданың бит басына мықтап бекітілуіне кепілдік береді және шеберді бекіткіштерді ұстау қажеттілігінен босатады. Құммен тазалау және қорғаныс жабыны саптамалардың тозуға төзімділігін арттырады. Төмен құны Matrix биттерін шебердің арсеналында таптырмас көмекші етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ұзындығы | 45 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 17 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 90 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.05 кг |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 197-Бұрағыш биттер, адаптерлер Matrix |
| Қорғаныс жабыны | құммен үрлеу арқылы өңдеу |
| Пәндер саны | 2 |
| Болат маркасы | 40ACR |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Бастың өлшемі | 6 мм |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | слайд-карта |
| Шанақтың түрі | тікелей |
| Штрих-код | 4044996035956 |
- Бағасы: 360 ₸

