
Бұрауыш Profi, PZ0 х 75 мм, SVСM, екі компонентті тұтқа Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix Professional сериялы бұрағыштар толық өлшемді SL, PH, PZ серияларымен ұсынылған. Бұрауыштардың бұл сериясының басты артықшылығы - бұйымдардың жоғары сапасы, атап айтқанда, бұрауыштың өзегі мен ұшының болатының сапасы, екі компонентті тұтқа жасалған материал, сондай-ақ бұрауышты ыңғайлы орнату. аспалы картада. Бұрауыштың өзегі SVCM маркалы болаттан жасалған. Жалпы аналогтарымен салыстырғанда – S2 және CrV болаты – болаттың бұл маркасы жоғары қаттылығымен, қаттылығымен және иілгіштігімен ерекшеленеді, бұл ұштың тозуына және сынуына жол бермейді. Айналу моментінің жоғары коэффициенті жоғары жүктеме кезінде ұштың сынуына жол бермейді. Болаттың қаттылығы – 58-56 HRC. SVCM болатында ұқсас маркалы болаттың кемшіліктері жоқ: оның қаттылығы CrV-ге қарағанда жоғары, ал икемділігі мен тозуға төзімділігі S2-ге қарағанда жоғары. Бұрауыштың ұшы индукциялық шыңдалған, магниттелген және фосфатталған жабыны бар. Бұл ерекшеліктер саңылаудың "үзілуіне", саңылаулардың пайда болуына және бекіткіштердің коррозияға қарсы жабынының бұзылуына жол бермейді. Бұрауыштың өзегі жоғары сапалы SVCM steel материалынан жасалған, Din, iso және ansi стандарттарына сәйкес келеді, коррозияға төзімді щеткалы хромдалған жабыны бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 21 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 42 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.037 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 119-Отвертки "Matrix Profi" SVCM с двухкомпонентной ручкой |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4044996077017 |
- Бағасы: 206 ₸

