
Бұрауыш PH0 x 75 мм, көміртекті болат, Спарта қара пластик тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрауыш Спарта 13209, PH0 x 75 мм, көміртекті болаттан жасалған, қара пластик тұтқасы бар, тұрмыстық жұмыстарға арналған. Phillips айқаспалы ойығы бар бекіткіштермен жұмыстарды орындауға мүмкіндік береді. Бұрауыш шеберлерге үйде немесе гаражда кішігірім жөндеу жұмыстарын жүргізген кезде пайдалы болады. Ұзындығы 75 мм өзек беттерге және ойықтарға бекіткіштерді орнату/бөлшектеу үшін жарамды. Артықшылықтары Көміртекті болаттан жасалған өзек қажетті беріктікке ие, жүктемелерге төтеп бере алады. Никельді жабынның арқасында өзек коррозияға ұшырамайды. Тұтқаның беріктігін ол жасалған май мен бензинге төзімді пластик қамтамасыз етеді. Бұрауышпен тұтқадағы бедерлі қабырғалардың арқасында жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 120 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 20 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.017 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 132-Отвертки с черной пластиковой рукояткой (Леруа) |
| Сырықтың ұзындығы | 75 мм |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 1 |
| Болат маркасы | 45 |
| Өзек материалы | углеродистая сталь |
| Ұштықтың түрі | PH0 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996075754 |
- Бағасы: 250 ₸

