
Бұрауыш SL4 x 75 мм, көміртекті болат, Спарта қара пластик тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрауыш Спарта 13203, SL4 x 75 мм, көміртекті болаттан жасалған, қара пластик тұтқасы бар, тұрмыстық мақсатта пайдалануға арналған. Оның көмегімен Slotted саңылаулары бар бекіткіштерді орнатуға немесе бөлшектеуге болады. Бұрауыштың ойықтарда және оңай қол жетімді бекіткіштерде жұмыс істеуге арналған 75 мм өзегі бар. Артықшылықтары Штанга жасалған көміртекті болат жоғары жүктемелерге төтеп бере алады. Никельмен қаптау штанганың коррозияға төзімділігін арттырады. Тұтқасы май мен бензиннің әсеріне төзімді пластиктен жасалған. Тұтқадағы бедерлі желбезектер бұрауышты сенімді ұстауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 25 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.033 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 132-Отвертки с черной пластиковой рукояткой (Леруа) |
| Сырықтың ұзындығы | 75 мм |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 1 |
| Болат маркасы | 45 |
| Өзек материалы | углеродистая сталь |
| Ұштықтың түрі | SL4 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996075792 |
- Бағасы: 264 ₸

