
Бұрауыш SL6 x 100 мм, көміртекті болат, қара пластиктен жасалған Спарта тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрауыш Спарта 13206, SL6 x 100 мм, көміртекті болаттан жасалған, қара пластик тұтқасы бар, тұрмыстық мақсатта пайдалануға арналған. Оның көмегімен Slotted саңылаулары бар бекіткіштерді орнатуға немесе бөлшектеуге болады. Бұрауышта ойықтарда және оңай қол жетімді бекіткіштерде жұмыс істеуге арналған 100 мм өзек бар. Артықшылықтары Штанга жасалған көміртекті болат жоғары жүктемелерге төтеп бере алады. Никельмен қаптау штанганың коррозияға төзімділігін арттырады. Тұтқасы май мен бензиннің әсеріне төзімді пластиктен жасалған. Тұтқадағы бедерлі желбезектер бұрауышты сенімді ұстауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 30 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.06 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 132-Отвертки с черной пластиковой рукояткой (Леруа) |
| Сырықтың ұзындығы | 100 мм |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 1 |
| Болат маркасы | 45 |
| Өзек материалы | углеродистая сталь |
| Ұштықтың түрі | SL6 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996075808 |
- Бағасы: 280 ₸

