
Рулетка Black, 5 м х 19 мм, резеңкеленген корпус Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Резеңкеленген корпустағы Matrix Black 31014, 5 м x 19 мм рулетка құрылысшыларға да, өз қолдарымен жасаушыларға да пайдалы болады. Өлшемдер мен қашықтықтарды анықтау үшін пайдаланылады, бөлу бағасы 1 мм және дәлдік класы 2. Құралдың корпусы резеңке қаптамамен қорғалған, бұл құлау немесе соғу кезінде сыну қаупін азайтады. Ілмек таспаға үш тойтармамен мықтап бекітілген, сондықтан ол ұзақ уақыт қолданғаннан кейін де құлап кетпейді.Артықшылықтары Рулетка корпусы механикалық зақымға төзімді, себебі ол соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған.Болат таспа сызаттардан және қажалудан қорғалған, себебі ол полимерлі жабынмен қапталған.Өлшеу төсемі тығынның көмегімен ұзартылған күйде бекітіледі.Егер жұмыс кезінде қолды босату қажет болса, құралды металл қыстырғыштың көмегімен белдікке бекітуге болады.Рулетканы баудың артына білегіңізге іліп қоюға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.226 кг |
| Топ | Қалталы рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 310-Қалталы "MATRIX" рулеткалары |
| Ұзындығы | 5 мм |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Материал | Болат |
| Таспа материалы | Болат |
| Ерекшеліктері | резеңкеленген корпус |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Таспаның ені | 19 мм |
| Штрих-код | 4044996014524 |
- Бағасы: 975 ₸

