
Рулетка Fine, 5 м х 19 мм, пластикалық корпус Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық қаптамадағы Matrix Fine 31017, 5 м x 19 мм рулетка қашықтықты өлшеу және әртүрлі нысандардың өлшемдерін анықтау үшін қолданылады. Ең көп таралған дәлдік класы 2-ге ие, бөлу бағасы 1 мм. Таспаны бекітуге арналған тығын мен кідірту түймесі өлшеуді жеңілдетеді. Құрал құрылыс жұмыстары кезінде де, тұрмыста да қолданылады.Артықшылықтары Соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған корпус механикалық кернеулерге төзімді, сондықтан рулетка белсенді қолдануға жарамды.Ілмек ұзақ уақыт пайдаланған кезде сырғып кетпейді, себебі таспаға үш тойтармамен бекітілген.Таспаның арқасында рулетканы ілгекке іліп, білекке тағуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.19 кг |
| Топ | Қалталы рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 310-Қалталы "MATRIX" рулеткалары |
| Ұзындығы | 5 мм |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Материал | Болат |
| Таспа материалы | Болат |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Таспаның ені | 19 мм |
| Штрих-код | 4044996014555 |
- Бағасы: 692 ₸

