
Рулетка Magnetic, 3 м х 16 мм, магнитті ілмек Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Магниттік ілгегі бар Matrix Magnetic 31010, 3 м x 16 мм рулетка әртүрлі нысандар мен қашықтықтарды өлшеу үшін қолданылады. Оның 2 дәлдік класы және 1 мм бөлу бағасы бар. Ілгектегі магниттер өлшеуіш торды металл заттарға бекітуге мүмкіндік береді. Таспа тығыны оған үш тойтармамен бекітілген, сондықтан жұмыс кезінде оның шығып кетуінен қорықпайсыз. Рулетка жөндеу және құрылыс жұмыстары кезінде пайдалы болады, үй шаруашылығында да пайдалы болады.Артықшылықтарықорпус механикалық зақымға төзімді берік ABS пластиктен жасалған, бұл құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады.Автоматты құлыптау механизмі таспаны ұзартылған күйде ұстайды, бұл өлшеуді жеңілдетеді.Корпуста металл қыстырғыш бар, оның көмегімен рулетканы белдікке бекітуге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.127 кг |
| Топ | Қалталы рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 310-Қалталы "MATRIX" рулеткалары |
| Ұзындығы | 3 мм |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Материал | Болат |
| Таспа материалы | Болат |
| Ерекшеліктері | магнитный зацеп |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Таспаның ені | 16 мм |
| Штрих-код | 4044996014487 |
- Бағасы: 488 ₸

