
Лазерлік деңгей, 400 мм, 850 мм штатив, 3 көз, (негіз, 2 линза, көзілдірік) пластикалық қорап Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 35027 жоғары дәлдіктегі лазерлік деңгейі құрылыс алаңдарында, монтаждау және жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде қолданылады. Оның көмегімен қашықтағы объектілердің бір—біріне қатысты орналасуының дұрыстығы анықталады, топырақты белгілеу, қабырғаларды әрлеу, қаптау плиткаларын төсеу, үй-жайларды ішкі безендіру және т.б. Жұмыс диапазоны 0-90°, ал құрылыс қашықтығы 20 м. Нивелир қызыл түсті лазер сәулесінің көмегімен тік және көлденең теңестіруді жүзеге асырады, ол кез келген жарықта анық көрінеді. Дәл таңбалауды алу үшін екі көз бар — көлденең және тік. Артықшылықтары: Телескопиялық штатив деңгейді тұрақты түрде бекітуге және оны басқа адамдардың көмегінсіз 85 см биіктікте пайдалануға мүмкіндік береді. Аяқтар арасындағы көпірлер штатив құрылымын одан да берік етіп, оның кездейсоқ құлап кетуіне жол бермейді. Жеткізу көлеміне қойылған міндеттерге байланысты сызық пен нүктені салуға мүмкіндік беретін 2 оптикалық линза кіреді. Лазер сәулелерін жақсы тану үшін көзілдіріктер нивелирге қоса беріледі. Сондықтан аксессуарларды сатып алуға ресурстарды жұмсаудың қажеті жоқ. Айналмалы негіз деңгейді пайдалануды жеңілдетеді, себебі ол дұрыс бағытта (360°) оңай бұрылуды қамтамасыз етеді. Корпус соққыға төзімді металдан жасалған ашық сары түсті, сондықтан деңгей берік және механикалық зақымданудан қорықпайды. Өлшеу қателігі 1 мм-ден аспайды, бұл жартылай кәсіби мақсаттарда қолдануға мүмкіндік береді. Қуат көзі — 2 AAA батареясы — деңгеймен бірге жеткізіледі, яғни оны сатып алғаннан кейін бірден жұмысқа кірісуге болады. Пластикалық кейс нивелирді зақымдану қаупінсіз аксессуарлармен бірге ыңғайлы сақтауға және тасымалдауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 3.4 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 310 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 460 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87194 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.87194.pdf |
| _пакеттегі ені | 98 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Өлшеу техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 350-Лазерлік деңгейлер (нивелирлер) |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Штрих-код | 4044996104386 |
- Бағасы: 17 518 ₸

