
Ағашқа арналған аралау дискісі 160 x 20/16 x 36Т Жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross 73308 аралау дискісі, ф160 х 20 мм, 36 тістері және 20/16 мм адаптер сақинасы бар, жұмсақ және қатты ағаштарды, ДСП, МДФ және фанераларды кесуге арналған. Бұл диаметрі 20 мм болатын дөңгелек және көлденең араларға арналған жабдық, тістердің әмбебап түріне байланысты ATV материалдарды бойлық және көлденең кесуге жарамды. Диск жоғары сапалы жабдықта жасалған, кәсіби қолдану және үлкен көлемдегі жұмыстарды орындау үшін арнайы жасалған.Артықшылықтарыжұмыстың жоғары сапасы — көп сатылы автоматты қайраудан өткен 36 орташа тістер мен кескіш жиектер кесу жылдамдығы мен сапасының оңтайлы арақатынасын қамтамасыз етеді.Беріктік — корпус 65Mn аспаптық болаттан жасалған және термиялық өңдеуден өткен, сондықтан динамикалық жүктемелерге төзімді.Максималды жұмыс ресурсы — кескіш пластиналар қаттылығы 91 HR А Ceratizit арнайы қоспалары бар К10 қорытпасынан жасалған, бұл олардың тозуға төзімділігіне кепілдік береді.Сенімділік — дәнекерде күмістің едәуір мөлшері бар, ол карбид пластиналарын диск корпусына мықтап бекітеді.Ойластырылған конструкция — лазердің көмегімен жасалған компенсациялық ойықтар дискінің деформациясын едәуір азайтуға және тегіс кесінді алуға ықпал етеді.Сақина-адаптер жиынтықта — қажет болса, қону диаметрін өз бетінше өзгертуге және дискіні 16 мм сәйкес келетін электр құралына орнатуға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 13 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 195 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.02.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.86623 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.86623.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.316 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 732-Дөңгелек араға арналған дискілер |
| Диаметрі | 160 мм |
| Тістердің саны | 36 |
| Қону | 20 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996033280 |
- Бағасы: 4 347 ₸

