
Ағашқа арналған электрлік джигсоға арналған төсемдер, 2 дана, ( 3108-T119B ) Жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағашқа арналған электрлік джигсо пышақтары Gross 78275, 2 дана. (3108 - T119B), ДСП, ДВП, МДФ, ағаш негізіндегі композиттік материалдар және т.б. ағашпен жұмыс істеу үшін қолданылады. Олар кәсіби қолдануға арналған және құрылыс және жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Ұзындығы 75 мм және қалыңдығы 1 мм болғандықтан, жүздер қалыңдығы 4-30 мм дайындамаларды кесуге қабілетті. Артықшылықтары Хром-ванадийлі болаттан жасалған төсемдер жоғары қаттылықпен және тозуға төзімділікпен ерекшеленеді, сондықтан олар ұзақ уақыт қызмет етеді. Пышақтардың конустық тегістелген бүйір беттері мен 2 мм қадамдық тістері кесу орнында тегіс жиек қалдырып, кесу дәлдігін арттырады. Кенептер оралған қатты көпіршік олардың қауіпсіз және ыңғайлы тасымалдануын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.016 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 76 мм |
| Ені | 8 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Полотна для электролобзика |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 782-Полотна для электролобзика "MATRIX Professional", "СИБРТЕХ, GROSS" |
| Жиынтықтағы саны | 2 |
| Өңдеу материалы | ағаш |
| Мақсаты | электролобзик |
| Нөмір | T119B |
| Жұмыс ұзындығы | 50 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қадам | 2 мм |
| Штрих-код | 4044996032825 |
- Бағасы: 1 133 ₸

