
Бетонға арналған бұрғы Pro, 8 x 110 мм, SDS Plus Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 110 мм Gross PRO 70657 бетон бұрғысы, SDS Plus білігі бар, бетонда, кірпіште және таста диаметрі 8 мм тесіктерді бұрғылауға арналған. Екі қырлы карбидті пластинаның арқасында тапсырмаларды сәтті орындайды. Бұрғы SDS Plus патрондарымен жабдықталған балғамен бұрғылармен бірге пайдаланылады және тұрмыстық және кәсіби қолданбалар үшін жарамды.АртықшылықтаРымаксималды беріктік — 80-90 HRC жоғары қатты вольфрам карбиді қорытпасынан жасалған кескіш пластина тасты бұрғылауды оңай өңдей алады.Жұмыстың ұлғайтылған ресурсы — бордың корпусы легирленген болаттан жасалған, ал үстіңгі қабаты жоғары жиілікті токтармен сөндірілген, бұл оның тозуға төзімділігін арттырады.Жақсартылған шламды шығару — тік бұрышты төбесі бар қос спираль шаңды тиімді кетіреді, нәтижесінде бұрғы қызып кетпейді және өнімділік жоғары деңгейде қалады.Үздік сапа — жабдық Германияда толық автоматтандырылған технология бойынша жасалған, бұл жұмыстың тұрақты жоғары сапасына және ұзақ қызмет мерзіміне кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 13 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 175 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 36 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.046 кг |
| Топ | Бетонға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 705-"GROSS", "БАРС" бетонына арналған бұрғылар мен бұрғылар |
| Диаметрі | 8 мм |
| Ұзындығы | 110 мм |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Пластинаның материалы | С1 (евростандарт) |
| Жұмыс ұзындығы | 50 мм |
| Пластинаның түрі | плоская |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Штрих-код | 4044996034300 |
- Бағасы: 1 061 ₸

