
№6 дөңгелек қылқалам (30 мм), табиғи қылшық, MTX ағаш сабы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Табиғи қылшықтары мен ағаш сабы бар MTX №6 (30 мм) 82076 дөңгелек бояу щеткасы күнделікті өмірде тар ұзын беттерді бояу үшін пайдалы. Жасанды қосылған жеңіл табиғи шошқа қылшықтары тозуға төзімділігі жоғары және құрамында еріткіштері бар бояуларды, сондай-ақ майлы бояулар мен лактарды жағу үшін пайдаланылуы мүмкін. Артықшылықтары Қос пісірілген қылшықтар жұмыстың жоғары сапасын қамтамасыз етеді, өйткені құрамында май қоспалары мен ұсақ кір бөлшектері жоқ. Ұштарында бөлінген қылшықтар қылқаламның бояу материалдарын сіңіру және беру қабілетін арттырады, осылайша жұмыс тиімділігін арттырады. Пластикалық брекет қылшықтардың сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді және коррозияға ұшырамайды. Таңдалған ағаштан жасалған тұтқа тегістеуден өтті және қорғаныш лак жабыны бар, сондықтан онымен жұмыс істеу ыңғайлы. Тұтқада ілу үшін саңылау қарастырылған, бұл сақтаудың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 31 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 31 мм |
| Бренд | MTX |
| Салмақ | 0.03 кг |
| Топ | Дөңгелек қылқаламдар |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 820-Кисти круглые |
| Диаметрі | 30 мм |
| Бандаж материалы | пластик |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Өлшем | 06 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996020419 |
| Қыл | натуральная |
- Бағасы: 193 ₸

