
Гипсокартонға арналған өздігінен бұрап тұратын бұрандалар жиі бұранда, 4,8 x 127, РН №2, фосфатталған 1 кг бұранда
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жиі бұрандалы гипсокартонға арналған өздігінен бұрап тұратын бұрандалар мырышталған болаттан жасалған. Олардың фосфатты жабыны бар, бұл оларды коррозияға төзімді етеді және кез келген лак-бояу материалдарымен де, шпаклевкамен де адгезияны қамтамасыз етеді. Қақпақ конус тәрізді пішінге ие, бұл тер арқылы орнатуға мүмкіндік береді. Бұл мінсіз тегіс бетке және плитаның максималды басылуына қол жеткізеді.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 165 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | ШУРУПЬ |
| Салмақ | 1.04 кг |
| Топ | Саморезы |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 482-Өздігінен бұрап тұратын бұрандалар (әмбебап), РН №2, фосфатталған//БҰРАНДА |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4044996090795 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

