
Бетон араластырғыш СБР-132А.3, 132 л, 0.7 кВТ, 220 В
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бетон араластырғыш СБР-132А.3 іргетас пен едендерді құю, кірпіш пен плиткаларды төсеу кезінде жылжымалы ерітінділер мен құрғақ қоспаларды дайындау үшін қолданылады. Қарқынды жүктемелердің өзінде жоғары тиімділік және 3000 сағаттық жұмыс уақытының ұлғаюы бетон араластырғышты коммерциялық қызметте пайдалануға мүмкіндік береді. Нәтижесінде 64 л дайын ерітінді алынады. Бетон араластырғыштың жоғары ресурсы мен беріктігін шойыннан жасалған сақиналы және жетекті берілістер қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Сенімділік: Осьтің тірек жеңі құрастырудың сенімділігі үшін жақтауға бөлек элементпен дәнекерленген. Тірек пен резервуардың бөліктері қосылыстың беріктігін қамтамасыз ететін үлкен болттарға бекітіледі. Конструкцияның қаттылығы мен металды қажетсінуін болаттан жасалған қаңқа және күшейтілген траверс профильдері қамтамасыз етеді. Арматураланған тірек пен қабырғасының қалыңдығы төменнен 2 мм және жоғарыдан 1,5 мм болат резервуардың арқасында жоғары төзімділік пен беріктік. Тәжді барабанға бекіту саңылаулар арқылы саңылауларсыз жүзеге асырылады, бұл үлкен беріктік пен сенімділікті қамтамасыз етеді. Қорғау: Жетекті тиімді салқындату қаптаманың ауа өткізгіштерінің лабиринттік құрылымын қамтамасыз етеді, сонымен қатар оны шаң мен су шашырауынан қорғайды. Қозғалтқыштың қызып кетуінен қорғау жүйесі қарастырылған, бұл оның ресурсын арттырады. Резервуар пайдаланушының қауіпсіздігі үшін траверстің тік элементін жабады, ол жерге бөгде заттардың түсу мүмкіндігін болдырмайды. Барлық элементтер коррозияның пайда болуынан қорғау үшін арнайы ұнтақ бояумен қапталған. Қауіпсіздік: Су өткізбейтін ажыратқыш кездейсоқ іске қосылуын болдырмау үшін қақпақпен жабылады. Төтенше жағдай түймесі қажет болған жағдайда жұмысты бірден тоқтатуға мүмкіндік береді. Ток соғудан қорғау класы II - өткізгіш элементтердің күшейтілген оқшаулауы. Ыңғайлылық: Тісті доңғалақтар мен мойынтіректерді монтаждау және ауыстыру арнайы құралдарсыз жүзеге асырылады. Бетон араластырғышты алаң бойынша жылжытуға ыңғайлы болу үшін дөңгелектер қарастырылған. Тіректегі металл табан қарқынды жұмыс кезінде де тұрақтылықты қамтамасыз етеді. Жақтау мен резервуар бүктеліп, тасымалдауды жеңілдетеді. Берілетін қоспаның мөлшерін бақылау үшін қолмен басқарылатын арнайы руль қарастырылған. Қоспаны түсіруге ыңғайлы болу үшін барабанды бір қалыпта бекітуге болады. 0,5 м кабель құрылымға қосылмаған, бірақ бөлек жеткізіледі, сондықтан қажет болған жағдайда оны ауыстыру оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | СБР |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 54.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 560 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 800 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.10.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | KZ Д-KZ.НА10.В.00833-18 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Эксперт-сертификаттау" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.НА10.В.00833-18.PDF |
| _пакеттегі ені | 720 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Тәж | шойын |
| Брутто салмағы | 54.5 ж |
| Қаптамадағы габариттері | 760 x 670 x 570 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 954-Бетон араластырғыштар |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 700 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 132 л |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 64 л |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Бренд елі | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800045140 |
- Бағасы: 147 949 ₸

