
Бетон араластырғыш СБР-132А.3-01, 132 л, 1 кВТ, 380 В
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құрылыс бетон қоспаларын дайындауға арналған.Ерекшеліктерібетон араластырғышты электрмен жабдықтау кернеуі 380 В электр желісінен жүзеге асырылады, термиялық қорғанысы бар индукциялық электр қозғалтқышы, арматураланған жақтау, пластикалық жетектің қорғаныс қақпағы, сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы құрастырмалы конструкция, Тісті доңғалақтың қорғаныс қақпағы, объектіге жылжуға ыңғайлы болу үшін берік дөңгелектер, Электр қозғалтқышын қызып кетуден қорғау Төтенше жағдайды тоқтату түймесі Шойын тәжі Араластырудың жоғары жылдамдығы Ресейлік өндірушібетон араластырғыштың толық жиынтығы - 1 дана. Қаптамасы - 1 дана. Пайдалану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана. Кепілдік талоны - 1 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | СБР |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 59.3 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 610 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 810 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.10.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | KZ Д-KZ.НА10.В.00833-18 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Эксперт-сертификаттау" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.НА10.В.00833-18.PDF |
| _пакеттегі ені | 720 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Тәж | шойын |
| Брутто салмағы | 59 ж |
| Қаптамадағы габариттері | 760 x 670 x 570 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 954-Бетон араластырғыштар |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 1000 Вт |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 132 л |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 64 л |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Бренд елі | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800046284 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

