
Тегіс файл 200 мм, екі компонентті Барс тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барс 15841 ұзындығы 200 мм, екі компонентті тұтқасы бар жалпақ файл металл беттерді аралауға арналған. Ойықтармен және тегіс кесектермен жұмыс істеу үшін қолданылады. Кенепте жоғары сапалы әрлеуді қамтамасыз ететін №2 қос крест ойығы бар. Файл слесарлық шеберханада, үйде немесе гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Құрал жоғары көміртекті U13A болаттан жасалған, сондықтан оның тозуға төзімділігі жоғары. Жұмыс бөлігінің қаттылығы 58-62 HRC құрайды, бұл файлды жоғары жұмыс өнімділігімен қамтамасыз етеді. Екі компонентті бедерлі тұтқа жұмыстың ыңғайлылығын арттыра отырып, қолға ыңғайлы орналасады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 200 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 370 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.225 кг |
| Топ | Напильники,Рашпили,Надфили,Циклевки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 158-Наборы напильников,Рашпилей,Надфилей |
| Ұзындығы | 315 мм |
| Тұтқаның материалы | ӨН |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | жазық |
| Штрих-код | 4044996123172 |
- Бағасы: 1 418 ₸

