
Дөңгелек файл 200 мм, екі компонентті Барс тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Дөңгелек файл Барс 15846, пышақтың ұзындығы 200 мм, екі компонентті тұтқасы бар, металл заттарды өңдеуге арналған. Қабыршақтарды кетіруге, бөлшектерге қажетті параметрлерді беруге көмектеседі. Саңылаулар мен қисық беттерді толтыру үшін қолайлы. №2 көлденең ойық аралаудың жоғары өнімділігі мен дәлдігін қамтамасыз етеді. Файл слесарь өндірісінде қолданылады. Артықшылықтары Құрал тозуға төзімді жоғары көміртекті U13A аспаптық болаттан жасалған, сондықтан ол өте берік. Жұмыс бөлігінің қаттылығы 58-62 HRC құрайды, бұл файлдың жоғары кесу қасиеттерін анықтайды. Екі компонентті тұтқаның бедерлі дизайны бар, сондықтан ол қолыңыздан сырғып кетпейді, жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 200 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 370 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.15 кг |
| Топ | Напильники,Рашпили,Надфили,Циклевки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 158-Наборы напильников,Рашпилей,Надфилей |
| Ұзындығы | 315 мм |
| Тұтқаның материалы | ӨН |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | Дөңгелек |
| Штрих-код | 4044996123202 |
- Бағасы: 1 339 ₸

