
Жартылай шеңберлі файл 200 мм, екі компонентті Барс тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барс 15848 жартылай шеңберлі файл, жүзінің ұзындығы 200 мм, екі компонентті тұтқасы бар, тегіс және қисық металл беттерін толтыруға арналған слесарлық құрал. Өңдеудің жоғары өнімділігі мен дәлдігіне №2 көлденең ойықтың арқасында қол жеткізіледі. Файл кәсіби және үй шеберханасында пайдалы болады. Артықшылықтары Құрал жасалған жоғары көміртекті аспаптық болат U13A қасиеттеріне байланысты ол тозуға төзімді және берік. Жұмыс бөлігінің қаттылығы 58-62 HRC болғандықтан, ол кесу қасиеттерін ұзақ уақыт сақтайды. Бедерлі ендірмелері бар екі компонентті тұтқа сенімді ұстауды қамтамасыз етеді, бұл жұмыс кезінде жайлылықты арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 200 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 370 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.225 кг |
| Топ | Напильники,Рашпили,Надфили,Циклевки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 158-Наборы напильников,Рашпилей,Надфилей |
| Ұзындығы | 315 мм |
| Тұтқаның материалы | ӨН |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | жартылай шеңберлі |
| Штрих-код | 4044996123219 |
- Бағасы: 1 462 ₸

