
Тегіс распиль 250 мм, Барыстың екі компонентті сабы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Екі компонентті тұтқасы бар Барс 15861 жалпақ сүрткіш, ұзындығы 250 мм, ағаш және пластмасса бөлшектерін кедір-бұдырлау үшін қолданылады. Бетті тегістеуге, қабыршақтарды кетіруге, қажетті пішінді немесе өлшемді беруге мүмкіндік береді. №2 агрессивті қайрау сүргілеудің жоғары өнімділігін қамтамасыз етеді. Құрал кәсіби ағаш өңдеушілерге де, үй шеберлеріне де пайдалы болады. Артықшылықтары Сүрткіш 45 орташа көміртекті болаттан жасалған, сондықтан ол кернеуге төзімді және берік. Жұмыс бөлігінің қаттылығы 45-50 HRC, бұл оның жоғары ресурсын қамтамасыз етеді. Эргономикалық екі компонентті тұтқаның бүйірлерінде ойықтар бар, бұл құралдың алақаннан сырғып кетуіне жол бермейді және жұмыстың ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 250 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 410 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.335 кг |
| Топ | Напильники,Рашпили,Надфили,Циклевки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 158-Наборы напильников,Рашпилей,Надфилей |
| Ұзындығы | 365 мм |
| Тұтқаның материалы | ӨН |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | жазық |
| Штрих-код | 4044996123240 |
- Бағасы: 1 938 ₸

