
Распиль дөңгелек 250 мм, екі компонентті сабы Барс
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Екі компонентті тұтқасы бар Барс 15862 дөңгелек сүрткішінің жұмыс бөлігінің ұзындығы 250 мм және пластмасса және металл бұйымдарын бастапқы өңдеуге арналған. Олар күрделі беті бар бөлшектерді толтырып, оларға қажетті пішінді немесе өлшемді бере алады, саңылаулар мен бұдырларды жояды. Распиль №2 агрессивті қайрау есебінен жұмыстардың жоғары өнімділігін қамтамасыз етеді. Құрал ағаш шеберханаларында қолданылады, күнделікті өмірде де пайдалы болады. Артықшылықтары Сүрткіш 45 орташа көміртекті болаттан жасалған, сондықтан ол кернеуге төзімді және қарқынды қолдануға жарамды. Жұмыс бетінің қаттылығы 45-50 HRC құрайды, бұл құралдың кесу қасиеттерін ұзақ уақыт сақтауына байланысты. Бедерлі ендірмелері бар эргономикалық екі компонентті тұтқа алақаннан сырғып кетпейді, бұл жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 250 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 415 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.25 кг |
| Топ | Напильники,Рашпили,Надфили,Циклевки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 158-Наборы напильников,Рашпилей,Надфилей |
| Ұзындығы | 365 мм |
| Тұтқаның материалы | ӨН |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | Дөңгелек |
| Штрих-код | 4044996123257 |
- Бағасы: 2 008 ₸

