
Распиль жартылай шеңберлі 250 мм, екі компонентті сабы Барс
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 250 мм жұмыс бөлігі, екі компонентті тұтқасы бар Барс 15863 жартылай шеңберлі сүрткіш ағаш және пластик дайындамаларды аралау үшін қолданылады. Тегіс және қисық беттерді өңдеуге жарамды. Пышақ №2 агрессивті қайрауға ұшырады, сондықтан құрал өнімділігі жоғары өрескел тегістеу үшін оңтайлы болып табылады. Ағаш шеберханасында да, тұрмыста да пайдалы болады. Артықшылықтары Құрал 45 орташа көміртекті болаттан жасалған, бұл оның беріктігі мен кернеулерге төзімділігін қамтамасыз етеді. Жұмыс бөлігінің қаттылығы 45-50 HRC, соның арқасында кесу қабілетін ұзақ уақыт сақтайды. Эргономикалық екі компонентті тұтқа қолыңызда сенімді орналасады, сондықтан сүрткішпен жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 250 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 420 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.323 кг |
| Топ | Напильники,Рашпили,Надфили,Циклевки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 158-Наборы напильников,Рашпилей,Надфилей |
| Ұзындығы | 365 мм |
| Тұтқаның материалы | ӨН |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | жартылай шеңберлі |
| Штрих-код | 4044996123264 |
- Бағасы: 1 950 ₸

