
Бетон араластырғыш СБР-120, 120 л, 0.7 кВТ, 220 В
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бетон араластырғыш СБР-120 іргетас құю, еденді тегістеу, кірпіш пен плиткаларды төсеу кезінде цемент, бетон және басқа қоспалардың ерітіндісін дайындау үшін қолданылады. Коммерциялық мақсатта пайдалану үшін өте қолайлы, себебі бұл бетон араластырғыш ауыр жүктемелерге төтеп бере алады және 3000 сағаттық жұмыс мерзімін ұзартады. Барабанның көлемі 120 л, бұл шығуда 50 л дайын ерітіндіні алуға мүмкіндік береді. Сақиналы және жетекті берілістер шойыннан жасалған, бұл бетон араластырғыштың қызмет ету мерзімін ұзартады. Артықшылықтары: Сенімділік: Болат жақтау және күшейтілген траверс профильдері бетон араластырғыштың қаттылығы мен металл сыйымдылығын арттырады. Траверстің ось төлкесі жеке элемент ретінде жасалған, бұл тораптың сенімділігін арттырады. Тәж барабанға құрылымды нығайту үшін саңылаулары жоқ құлақшалар арқылы бекітіледі. Төменгі жағында қалыңдығы 2 мм және үстіңгі жағында 1,5 мм қаңылтыр болаттан жасалған арматураланған жақтау мен резервуардың арқасында сенімділік пен жоғары ресурс. Құрастырудың жоғары сапасы - резервуар мен тірек бөліктері болттармен бекітіледі. Қорғау: Термиялық қорғаныс шамадан тыс жүктелген жағдайда қозғалтқыштың өшірілуін қамтамасыз етеді және оның бұзылуына жол бермейді. Соққыға төзімді қаптама электронды компоненттерді шаң мен су шашырауынан қорғайды, сонымен қатар каналдардың лабиринттік құрылымына байланысты қозғалтқышты тиімді салқындатуды қамтамасыз етеді. Резервуар мен сөре коррозияның пайда болуына жол бермейтін арнайы ұнтақ бояумен қапталған. Резервуардың жетегі бөгде заттардың кездейсоқ тартылуын болдырмау үшін болат тік траверсті элементпен жабылған. Қауіпсіздік: Ажыратқыш кездейсоқ іске қосылуын болдырмау үшін қақпақпен жабдықталған. Авариялық түйме арқылы жұмысты шұғыл тоқтату мүмкіндігі бар. Электр қауіпсіздігі класы II - өткізгіш элементтер мен оқшауланған терминалдардың күшейтілген оқшаулауы. Ыңғайлылық: Құрастыру оңай - арнайы құралдар мен дағдылар қажет емес. Қажет болса, тісті доңғалақтар мен мойынтіректерді қосымша құралдарсыз өз бетінше ауыстыруға болады. Жеңіл салмағы 49 кг және үлкен диаметрлі дөңгелектері бар бетон араластырғышты құрылыс алаңында жылжыту оңай. Қосымша металл табан бетон араластырғыштың тұрақтылығын қамтамасыз етеді. Тасымалдауға ыңғайлы болу үшін жиналмалы жақтау мен резервуар қарастырылған. Арнайы штурвалдың көмегімен қоспаның мөлшерленген берілісін жүзеге асыру оңай. Барабанды қажетті бұрышқа бекіту қоспаны түсірудің ыңғайлылығын қамтамасыз етеді. 0,5 м кабельді ауыстыру оңай, себебі ол кіріктірілмеген, бірақ корпустағы розеткаға қосылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | СБР |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 49.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 750 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 500 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.10.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-RU.НА10.В.00830-18 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Эксперт-сертификаттау" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.НА10.В.00830-18.PDF |
| _пакеттегі ені | 665 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Тәж | шойын |
| Брутто салмағы | 49.5 ж |
| Қаптамадағы габариттері | 770 x 660 x 510 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Құрылыс жабдықтары |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 954-Бетон араластырғыштар |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 700 Вт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 120 л |
| Бетон қоспасының дайын қоспасының көлемі | 50 л |
| Ерекшеліктері | редуктордың болмауы |
| Бренд елі | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800045126 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

