
1/2 Gross шаршыға арналған магнитті, он екі қырлы, 16 мм шеткі шырақ басы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 16 мм, 12 қырлы, 1/2 дюймдік төртбұрышты, магнитті ұстағышы бар Gross 13188 штепсельдік ұшының басы автокөлік жүргізушілеріне оталдыру шамдарын ауыстыру және тазалау үшін пайдалы. Шамды мықтап бекітуге және жылдам шығаруға мүмкіндік береді. Баста 12 жақты жұтқыншақ бар, ал оның ұзындығы 135 мм, бұл шектеулі кеңістікте жұмыс істеудің ыңғайлылығын қамтамасыз етеді.Артықшылығы: Машинаның басы CrV тобындағы жоғары сапалы болаттан жасалған, сондықтан жұқа қабырғаларына қарамастан, ол жоғары жүктемелерге төтеп бере алады.Жылтыратылған хром жабыны коррозияның пайда болуына жол бермейді және бұйымның қызмет ету мерзімін ұзартады.Корпустағы арнайы ойықтардың арқасында бас қолдан сырғып кетпейді, бұл жұмыстың ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 22 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 135 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 42 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.109 кг |
| Топ | Ауыстырылатын бастар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 136-Ауыспалы бастар |
| Болат маркасы | CrV |
| Мақсаты | Автокөлік үшін |
| Бастың өлшемі | 16 мм |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/2 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Ұштықтың түрі | 12 қырлы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996120669 |
- Бағасы: 2 603 ₸

