
Ілгегі бар жүк белдігі, 0,05 х 6 м, ратчет механизмі Ресей Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жүк бауы ілгектермен Stels 54385 ені 5 см және ұзындығы 6 м, ысырма механизмі бар, жүктерді торлы конструкцияларға, мысалы, ашық автомобиль жүксалғыштарына, сондай-ақ тіркемелерге бекітуге арналған. Шекті жүктеме 800 кг құрайды, бұл жолдағы маневрлер кезінде багаждың сақталуын қамтамасыз етеді. Белдіктің салмағы 1,069 кг және бүктелген кезде өте ықшам, сондықтан оны сақтауға ыңғайлы. Артықшылықтары Белдік берік, аязға төзімді полипропиленнен жасалған және ұзақ уақыт пайдалануға арналған. Ратчет механизмінің арқасында таспа оңай тартылады. Көміртекті болаттан жасалған ілгектер созылуға төзімді және керілген белдікті мықтап ұстайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 250 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 1.069 кг |
| Топ | Автомобильные аксессуары |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 552-Автомобильные аксессуары |
| Ұзындығы | 6 мм |
| Ілгектер саны | 2 |
| Максималды жүктеме | 2000 кг |
| Материал | полиэфир |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Ені | 0.05 мм |
| Штрих-код | 4606800046420 |
- Бағасы: 4 599 ₸

