
Слесарлық балға, тұтас соғылған, үш компонентті тұтқа, 300 г Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 300 г басы және үш бөліктен тұратын тұтқасы бар Gross 10400 тұтас соғылған слесарь балғасы металды соғуға, шегелерді және басқа бекіткіштерді жүргізуге арналған. Атыс штыры бір жағынан үшкірленген, бұл тар жерлерде жұмыс істеуді жеңілдетеді. Құрал жиһазды салу, жөндеу, құрастыру және орнату кезінде қажет, сонымен қатар үйде, саяжайда және гаражда пайдалы.Артықшылықтарыжоғары беріктік — басы жоғары сапалы 55 соғылған болаттан жасалған.Жарықтар мен сынықтарға төзімділік — жұмыс бөлігі селективті сөндіруден өтті, шабуылшының қаттылығы 50-56 HRC.Сенімділік — балғаның тұтас соғылған конструкциясы бастың сынуын және секіруін болдырмайды.Шаршамай ұзақ уақыт жұмыс істеу мүмкіндігі — үш компонентті эргономикалық тұтқа қолға ыңғайлы орналасады, сонымен қатар кері соққыдан тербелістерді сіңіреді.Пайдаланудың жоғары тиімділігі мен жайлылығы — балғаның мінсіз теңдестірілген конструкциясы бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.769 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 105 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 30 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 290 мм |
| Бренд | GROSS |
| Шабуылшының салмағы | 300 ж |
| Топ | Балғалар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 103-Слесарлық балғалар, фибергласс/тұтас соғылған тұтқа |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | пластик, резина, металл |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Шабуылшының нысаны | шаршы |
| Штрих-код | 4044996066615 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

