
Ұстағыш және қос магнитті биттерге арналған адаптер, 1/4 Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұстағышы және қос магниті бар биттерге арналған адаптер Gross 11342, 1/4 дюйм, сенімді бекітуді және ауыстырылатын саптамаларды жылдам ауыстыруды қамтамасыз етеді. Бұрауыштармен жұмыс істегенде қолданылады. Бит ұстағыш жиһазды жаңадан бастаған және тәжірибелі шеберге жөндеу, салу, құрастыру кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Жылдам қысу механизмінің және қос магнитті бекітудің арқасында бит ұстағыштан құлап кетпейді. Айналмалы жаға бекіткіштерді қосымша тұрақтандыру үшін адаптерді қолыңызбен ұстауға мүмкіндік береді. Quick-Lock жүйесі биттерді жылдам ауыстыруды қамтамасыз етеді, бұл шебердің уақытын айтарлықтай үнемдейді. Қаттылығы 48-52 HRC хром-ванадийлі болаттан жасалған адаптер беріктігімен, беріктігімен және тозуға төзімділігін арттырумен ерекшеленеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ұзындығы | 65 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 59 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 17 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.042 кг |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 113-Бұрағыш биттер,жалпы адаптерлер |
| Пәндер саны | 1 |
| Болат маркасы | CrV |
| Ерекшеліктері | ограничитель |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | сэндвич-блистер |
| Шанақтың түрі | тікелей |
| Штрих-код | 4044996035284 |
- Бағасы: 1 995 ₸

